Blije këtë produkt
500 Lekë

Unë dhe dializa ( Botuar nga: Mirgeeralb në 2014 )


Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mirgeeralb (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-072-69-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 47
  • Përmasat e librit: 205 x 284 x 3 mm

Njihu me Autorin

Dr. Liljana Kristuli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania