Blije këtë produkt
300 Lekë

Uilliam Shekspir. Komedi dhe tragjedi ( Botuar nga: Redona në 2006 )

Autori:  Çarls LambMeri Lamb
Përkthyesi:  Frederik Shuraja

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Redona (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99934-930-3-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 138 x 203 x 9 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania