Blije këtë produkt
1400 Lekë

Udhëtimi ( Botuar nga: Fan Noli në 2014 )

Autori:  Danielle Steel
Përkthyesi:  Fatmir Dibra

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-165-58-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 360
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Danielle Steel -

Danielle Steel lindi më 14 gusht 1947 në New York City, është shkrimtare amerikane e romaneve romantike. Romanet e Danielle Steel janë shitur në miliona kopje një dhjetëra gjuhë dhe kanë patur gjithmonë një vend mes librave më të shitur që nga vitet ’80. Steel e filloi karrierën e vet ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania