Blije këtë produkt
500 Lekë

Udhëtim në qëndër të tokës ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2006 )

Autori:  Jules Verne
Përkthyesi:  Sokrat Gjerasi

Profesori Liedenbrock përgatitet për ekspeditën më të çuditshme të shekullit XIX: një udhëtim përmes grykës së një vullkani ishullor, drejt e në bërthamën e tokës. Në kërkesën e tij për të njohur sekretet e planetit, gjeologu i njohur – së bashku me nipin e tij Axel dhe shoqëruesin Hans – zbulon një botë nëntokësore të mahnitshme, me kafshë të egra të periudhës prehistorike.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-52-79-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 210
  • Përmasat e librit: 133 x 200 x 17 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania