Blije këtë produkt
600 Lekë

Udhëtim në Qendër të Tokës/ Journey to the Centre of the Earth ( Botuar nga: Botime Damo në 2016 )

Autori:  Jules Verne
Përkthyesi:  Linda Gashi

Oto Lidenbrok, profesor i mineralogjisë dhe ekspert i gjeologjisë, së bashku me nipin e tij, duke u bazuar në një dorëshkrim nisen për Udhëtim në Qendër të Tokës.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Damo (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip+Anglisht
  • ISBN-13: 978-9951-642-68-2
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 70
  • Përmasat e librit: 135 x 202 x 11 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania