Blije këtë produkt
1000 Lekë

Udhërrëfyes për të humbur ( Botuar nga: Media Union në 2017 )

Autori:  Zhan d'Ormeson
Përkthyesi:  Lira Muçi

Nuk e dimë as pse u lindëm dhe as se çdo bëhet me ne pas vdekjes. Jemi të gjithë të humbur. Pyetjes çfarë bëj unë në këtë botë? përpiqet t'i japë pergjigje ky manual xhepi, që nuk ka ambicie tjetër veçse të përshkruajëme guxim, naivitet e ngazëllim, këtë botë që duket si e pavërtetë e ku na kanë flakur pa na pyetur. Manuali synon gjithashtu të japë sa të jetë e mundur edhe udhëzime të shkurtra nëmenyrë që të nxjerrim prej kësaj bote pak kënaqësi e në qoftë e thënë, edhe pak fisnikëri.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Media Union (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4388-2-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 102
  • Përmasat e librit: 143 x 210 x 9 mm

Njihu me Autorin

Zhan d'Ormeson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania