Blije këtë produkt
400 Lekë

U ngjita apo rashë ( Botuar nga: Erik në 2017 )

Autori:  Pjetër Duka

Vetëdeklarimi i autorit se "Lexoj shumë dhe shkruaj pak, vetëm kur ndjej se kam diçka për të thënë", tregon se në krijimtarinë e tij, lexuesi gjen diçka me vlerë. Ka botuar: • Librin: "Shqipëria një zhgënjim i madh për Kosovën", Sh. B. "Marin Barleti", 2003. • Romanin: "Maratonomaku i dashurisë", Sh. B. "ERIK", 2004. • Përmbledhje me poezi: "U ngjita apo rashë", "ERIK", 2017. Shumë nga poezitë e këtij vëllimi, sidomos ato mbi filozofinë e jetës, i trajton në frymë dialoguese që zgjojnë interes të veçantë tek lexuesi, të hulumtojë në vetvete për çfarë shkruan autori. Autori ka edhe dorëshkrime të tjera në prozë e në poezi, që presin radhën e botimit.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Erik (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-130-76-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 104
  • Përmasat e librit: 142 x 206 x 5 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania