Blije këtë produkt
1300 monedha

Turbondjekësi Tejlor ( Botuar nga: Botart në 2022 )

Autori:  David Baddiel
Përkthyesi:  Edlir Velaj

Emi vdes për makina dhe ëndërron të bëhet shofere. Epo, një furgon Ford Transit. I cili mund të tingëllojë çuditshëm. Ju duhet të lexoni këtë libër për të kuptuar pse. Por Amy kurrë nuk ka qenë në gjendje të bëjë atë ajo ëndërron më shumë: Të ngasë makinën. Deri tani...

Çmimi: 1300 monedha
Blije këtë produkt
1300 monedha

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2022)
  • Botuar në: 2022
  • ISBN-13: 9789928341532
  • Nr. faqe: 428
  • Përmasat e librit: 138 x 202 x 33 mm

Njihu me Autorin

David Baddiel -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania