Blije këtë produkt
600 Lekë

Truri i fëmijës - Prindër të zgjuar, që rritin fëmijë të zgjuar ( Botuar nga: Botimet MAX në 2007 )

Autori:  Tony Buzan
Përkthyesi:  Klodian Briçi

Vallë, a e dini se truri i fëmijës suaj ka 166 herë më shumë qeliza trunore nga ç'është numri i të gjitha qenieve njerëzore që jetojnë në këtë planet Ai përbëhet nga një mijë miliardë qeliza.nDuke filluar që nga javët e para të ngjizjes në mitër, Buzani shpjegon si zhvillohet truri dhe ç'mund të bëni për të nxitur inteligjencat e shumëfishta të fëmijës suaj  duke përfshirë inteligjencat shoqërore, krijuese, numerike dhe fizike - dhe të zbërtheni gjeninë e tij/saj të natyrshme.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-37-65-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 288
  • Përmasat e librit: 23 x 16 x 0 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania