Per shkak te situates se Covid-19, porosite jashte Shqiperise jane bllokuar deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to Covid-19 situation, orders for out of Albania have been blocked until a further notice.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
800 Lekë

Tridhjetë gjëra që duhet t'i ketë dhe duhet t'i dijë çdo grua ( Botuar nga: Minerva në 2012 )

Autori:  Çeltina Lloshi
Përkthyesi:  Grup autoresh

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-99928-164-29-2
  • Nr. faqe: 180
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 12 mm

Njihu me Autorin

Çeltina Lloshi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania