Blije këtë produkt
800 Lekë

Trëndafili i humbur ( Botuar nga: Uegen në 2011 )

Autori:  Serdar Özgan
Përkthyesi:  Agim Doksani

«Princi i vogël turk magjeps gjithë botën.» Helsinki Sanomat – FINLAND «Libri i tij është një fabul moderne, një risjelljee mençur e kryeveprës "Princi i vogël"të Antoine de Saint-Exupery.» DPA - GJERMANI «E mrekulluesbme. Cilido mund të thotë seky libër ka fuqinë për të na bashkuar.» TVA Televizion - KANADA «Serdar Ozkan ësbtë përfaqësuesi tipik i letërsisë bashkëkohore turke.» Moleskine City - ITALI «Trëndafili i humbur ësbtë një urë mes Lindjes dhe Perëndimit.» Vijesti - SERBl & MALl 1 Z1 «Nëse ju ka pëlqyer Alkimisti i Paulo Coelho-s, ju me siguri do të dashuroheni pas Trëndafilit të humbur.» Time Out

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-042-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 200
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

Serdar Özgan -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania