Blije këtë produkt
600 Lekë

Tregime për trupin dhe shëndetin ( Botuar nga: Adonis në 2019 )

Autori:  Asllan Kasa

Një guidë sesi mund të kujdesemi më mirë për trupin dhe shëndetin tonë, i përshtatur më së miri për fëmijë. Secili tregim paraqet personazhe dinamikë dhe mesazhe të vyera mbi kujdesin përsonal fizik.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Adonis (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 224 64 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 84
  • Përmasat e librit: 147 x 204 x 7 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania