Blije këtë produkt
1000 Lekë

Tregime për fëmijë ( Botuar nga: Vëllezërit Tafa në 2016 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Taulant Tafa,Eri Tafa

Në këtë vëllim janë paraqitur disa tregime, si: Bretkosa këngëtare, Peshku vezullues, Luani dembel, Delfini i vogël, Qafa e gjirafës, Macja e përçmuar, Talenti i lepurushit, Pasion maçokësh, Kush është prapa, E fshehta e lodrave, Gogoli i vetmuar, Një ditë e gëzuar, Rrëfimi i dinozaurit dhe Pushimet e lepurushit.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-96-09-3
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 142
  • Përmasat e librit: 220 x 288 x 16 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania