Blije këtë produkt
600 Lekë

Tre veta në një barkë ( Botuar nga: Bargjini në 2007 )

Autori:  Jerome Jerome
Përkthyesi:  Amik Kasoruho

Suksesi i parë i vërtetë i autorit, qe “Mendimet e kota të një dembelhaneje” dhe mbas tij doli vepra që e bëri të njohur: “Tre veta në një barkë”. Këto vepra nuk u vlerësuan nga kritika, përkundrazi, por lexuesit i përlanë. Libri “Tre veta në një barkë” u botuan në miliona kopje dhe u përkthye madje edhe në rusisht, ndërsa në Gjermani u përdor si tekst shkollor. Zherom Zherom mbahet si një nga shkrimtarët humoristë më të mëdhenj anglezë.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bargjini (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-969-9-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 266
  • Përmasat e librit: 140 x 195 x 12 mm

Njihu me Autorin

Jerome Jerome -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania