Blije këtë produkt
600 Lekë

Tre ujqit e vegjël ( Botuar nga: Botime Pegi në 2019 )

Autori:  Evgenios Trivizas
Përkthyesi:  Romeo Çollaku

Na ishte një herë e një kohë tre ujq të vegjël,që donin të ndërtonin një shtëpi.Por Runi-Runi ,derri i keq dhe dinak,kishte bërë plane të tjera me mendjen e tij.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-233-36-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 34
  • Përmasat e librit: 220 x 278 x 10 mm

Njihu me Autorin

Evgenios Trivizas -

Eugene (Eugenios) Trivizas, i lindur me 1946 eshte nje sociolog Grek dhe shkrimtare i librave per femije. Ka lindur ne Athine dhe u diplomua per Juridik ne Universitetin e Athines ne 1969. Ne vitin 1973 u diplomua per shkenca politike dhe ekonomike dhe ne vitet ne vazhdim mori diplome Bachelor ne Comparative ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania