Blije këtë produkt
450 Lekë

Tre musketierët ( Botuar nga: Dritan në 2004 )

Autori:  Alexandre Dumas
Përkthyesi:  Ajsela Koka

"Të gjithë për një e një për të gjithë!" Ejani me ne në Francën e shekullit të I7të me d'Artanjanin dhe tre miqtë e tij. Ata po rrezikojnë jetët e tyre, për të shpëtuar mbretëreshën. Dhe armiqtë e saj po u hapin jo pak telashe. Bëhuni pjesë e një aventure të pareshtur, duke udhëtuar me “Tre Musketierët”...

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2004)
  • Botuar në: 2004
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-949-7-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 144
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 10 mm

Njihu me Autorin

Alexandre Dumas -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania