Blije këtë produkt
500 Lekë

Tre Kids Streha e fundit e piratëve ( Botuar nga: Vëllezërit Tafa në 2019 )

Autori:  Ulf Blanck
Përkthyesi:  Nerjak Tafa

"Unë besoj se ne kemi zbuluar një shpellë; Dhe duhet të jetë një shpellë që fsheh diçka të veçantë, përndryshe nuk do ta kishin mbuluar me kaq kujdes" "Mos ndoshta është me rrezik të futemi aty brenda?"; Misteri i anijeve të mbytura, nëpërmjet një aventure të mrekullueshme, i çon tre zbuluesit në një shpellë piratësh. "Unë besoj se ne kemi zbuluar një shpellë; Dhe duhet të jetë një shpellë që fsheh diçka të veçantë, përndryshe nuk do ta kishin mbuluar me kaq kujdes" "Mos ndoshta është me rrezik të futemi aty brenda?"

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-96-89-4
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 120
  • Përmasat e librit: 132 x 190 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania