Blije këtë produkt
500 Lekë

Tre Kids Rast për superheronj ( Botuar nga: Vëllezërit Tafa në 2019 )

Autori:  Ulf Blanck
Përkthyesi:  Nerjak Tafa

U dëgjua një shpërthim dhe makinën e mbuloi zjarri Zëri i Xhefrit gjëmoi nga megafonët: -Kamerat gati! Të shfaqet superheroi! tre, dy, një! Xhirim! Justin e zgjedhin si personazh për reklamat e një kompanie cerealesh. I veshur me kostumin e superheroit ai përfytyron të kryej heroizma përballë kameras së xhirimeve. Porr shpejt, ai dhe dy shokët e tij, zbulojnë gjurmët e reklamave mashtruese.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-96-88-7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 130 x 190 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania