Blije këtë produkt
500 Lekë

Tre Kids Frikë në parajsë ( Botuar nga: Vëllezërit Tafa në 2019 )

Autori:  Ulf Blanck
Përkthyesi:  Nerjak Tafa

Kafshët në kopshtin zoologjik të Larsonit, janë të rrezikuara; Justi, Piteri dhe Bobi, tre djem hetues, nga Roki Biç, gjurmojnë nga vjen rreziku. Dhe kështu nis një aventurë e re...

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-96-85-6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 130 x 190 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania