Blije këtë produkt
400 Lekë

Tornadoja e së Martës ( Botuar nga: Dritan në 2004 )

Autori:  Mary Pope Osborne
Përkthyesi:  Manushaqe Bako

Aventura ju pret brenda çdo libri të serisë Shtëpia magjike mbi Pemë. Një aventurë që ju shkund! Këtë gjejnë Xheku dhe Eni, kur Shtëpia Magjike mbi Pemë i rrëmben dhe i kthen ne vitet 1870. Ata zbarkojnë në stepë, afër një shkolle njëdhomëshe, ku takojnë një mësuese adoleshente, disa fëmijë të lezetshëm dhe një kokoroç të madh e të tmerrshëm. Po gjëja më e madhe e më e frikshme nuk ka ndodhur ende! Koka do t'ju vijë rrotull, kur të lexoni “Tornadoja e së Martës!”

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2004)
  • Botuar në: 2004
  • ISBN-10: 99927-986-5-3
  • Nr. faqe: 116
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

Mary Pope Osborne -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania