Blije këtë produkt
900 Lekë

Tom Gejts 7: Me pakëz fat ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Liz Pichon
Përkthyesi:  Floreta Bruzia

Babi dëshiron të bëjmë një balonë, kështu që mund të dalim jashtë dhe të marrim shumë "ajër të pastër”. Nuk do ta kisha aspak problem nëse do të kishim një qen por kjo nuk ka për të ndodhur sepse Delia është "alergjike" nga qentë (ndërsa unë mendoj se jam alergjik nga Delia). Unë, Dereku dhe Normani po planifikojmë të bëjmë prova serioze për betejën e grupeve në revistën javore të rrokut. Kemi shumë kohë - kështu që nuk më zë PANiKU.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-88-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 266
  • Përmasat e librit: 150 x 195 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania