Blije këtë produkt
900 Lekë

Tom Gejts 12: Projekti im shkollor: Familja, miqtë dhe krijesat leshatore ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Autori:  Liz Pichon
Përkthyesi:  Floreta Brusia

Duke punuar fort për projektin tim shkollor, zbulova gjithfarëlloj faktesh interesante, që nuk mi kishte marrë mendja ndonjëherë. Gjëra si: Shkak për njohjen e mamit me babin, paska qenë një copë tortë (për më shumë lexoni librin!), Macet rreth 70% të jetës së tyre e kalojnë në gjumë, Akullorja me mente thjesht nuk është akullore.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 286 62 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 256
  • Përmasat e librit: 150 x 192 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania