Blije këtë produkt
900 Lekë

Tom Gejts 11: Rregullimi i qenve zombi ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Autori:  Liz Pichon
Përkthyesi:  Floreta Brusia

Ja dhe plani im i shkëlqyer për ta bërë grupin qentëzombi më të mirin në të gjithë botën! Sa e vështirë mund të jetë? (Shumë.) Tani do të: 1. Shkruaj më shumë këngë. (Jo për mësuesit.) 2. Do të bëj një video spektakolare. (Shumë e thjeshtë.) 3. Fle pak (Është e vështirë kur zhurmat të lenë pa gjumë.) 4. Bezdis Delian (Nuk ka të bëjë fare me qentëzombi por është një kënaqësi më vete.)

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 126 29 0
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 244
  • Përmasat e librit: 150 x 193 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania