Blije këtë produkt
1200 Lekë

Toka një kurth shpirtëror ( Botuar nga: Botimet Magus në 2016 )

Autori:  Edward Alexander
Përkthyesi:  Altin Bogdani

Brenda vetes ju keni qëndrën tuaj, "Diellin" tuaj të brendshëm, ajo forcë e cila është gjithmonë aty duke ju dhënë jetë dhe dashuri, dhe duke gjetur qendrën tuaj, Diellin tuaj të brendshëm, dhe duke punuar me të me udhëzuesin tuaj të brendshëm është një vlerë e madhe. Nuk ka hyrje të mëtejshme që është e nevojshme për momentin, kështu që une tani do të përshkruaj metodën vetë, se si ju mund të merrni kontakt me udhëzuesin tuaj të brendshëm dhe të punoni me këto energji të ndryshme.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Magus (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4312-8-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 10 mm

Njihu me Autorin

Edward Alexander -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania