Faqja e autorit

Tie Ning


Tie Ning ka lindur ne vitin 1957 ne Pekin. Aktualisht eshte kryetare e Lidhjes se Shkrimtareve te Kines. Eshte autore e romanesh, novelash, tregimesh te shkurtera dhe esesh.

Shiko librat e autorit

Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania