Blije këtë produkt
1400 Lekë

Ti je e imja ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2022 )

Autori:  Johanna Lindsey
Përkthyesi:  Agim Doksani

Nuk ka burrë në botë që të zbute Aleksandra Rubiloven. Mos pranimi i palëkundur për t'u martuar i Aleksës, rebeles së papërmbajtur dhe të bukur, e ka mërzitur babain e saj të pafuqishëm. Prandaj, ai sajon një kontratë "të harruar prej koheëh" dhe ia dërgon atë vajzës së tij rebele, kontratë që thotë se Aleksandra është fejuar që në djep me libertinin e hijshëm e të padurueshëm me të cilin ajo duhet të shkojë për t'u martuar në atdheun e tij.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928005144
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 428
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 37 mm

Njihu me Autorin

Johanna Lindsey -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania