Blije këtë produkt
300 Lekë

They were seeking happiness ( Botuar nga: Dyrrah në 2010 )

Autori:  Viktor Canosinaj

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dyrrah (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Anglisht
  • ISBN-13: 978-99943-93-87-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 142 x 208 x 9 mm

Njihu me Autorin

Viktor Canosinaj -

Viktor Canosinaj lindi në vitin 1960 në Vlorë. Fëmijërinë dhe rininë i kaloi në qytetin e Durrësit. Pas studimeve universitare ne Gjuhë - Letërsi, punoi mësues letërsie, gazetar dhe përkthyes. Ai gjithashtu ka punuar për kujdesën e fëmijëve në një fshat të SOS-it. Në vitet 70 publikonte poezi dhe ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania