Blije këtë produkt
800 Lekë

Thesari im i parë me rrëfenjat më të bukura ( Botuar nga: Aeditions në 2017 )

Autori:  Shtëpia Botuese
Përkthyesi:  Anxhela çikopano

Këto katër rrëfenja magjepsëse me personazhe vërtet të veçanta do të të përpijnë. Këtu do të takosh një zanë shkatarraqe që nuk sheh mire nga sytë, një vajzë të vogël me një mik të ngushtë dhe shumë të tjera secila me nqa një aventurë fantastike, që do të duash t’i shijosh pa fund.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-240-14-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 98
  • Përmasat e librit: 250 x 255 x 12 mm

Njihu me Autorin

Shtëpia Botuese -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania