Blije këtë produkt
800 Lekë

Thesari im i parë me rrëfenja fantastike ( Botuar nga: Aeditions në 2017 )

Autori:  Shtëpia Botuese
Përkthyesi:  Anxhela çikopano

Ndiq aventurat hap pas hapi në këtë thesar rrëfenjash mahnitëse. Njihu me personazhet e lezetshme, që nga sypatrëmburi ,Pirat Peti e deri tek i fuqishmi Megaçun dhe shumë e shumë të tjerë. Nuk ka pikë dyshimi që këtë përmbledhje plot aventura dhe ilustrime të mrekullueshme do ta pëlqejnë të gjithë.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-240-13-2
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 98
  • Përmasat e librit: 250 x 255 x 12 mm

Njihu me Autorin

Shtëpia Botuese -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania