Blije këtë produkt
1000 Lekë

The power ( Botuar nga: Dudaj në 2017 )

Autori:  Rhonda Byrne
Përkthyesi:  Juliana Nikolla

Me kërë libër dëshiroj të të rrëfej mënyrën sesi mund të arrish të kesh një jetë të mrekullueshme. Ka kaq shumë për të mësuar për të dhe gjithçka është vërtet e bukur. Në fakt është përtej së bukurës. Është fenomenale! he tani fillo të jetosh magjinë në jetën tënde. — nga libri Fuqia Jeta është më e thjeshtë nga sa ti e mendon, dhe ndërsa arrin të kuptosh sesi ajo funksionon e gjithashtu Fuqinë që ke brenda vetes, do të mund të përjetosh magjinë e jetës në gjithë plotshmërinë e vet pikërisht atëherë do të kesh një jetë të mrekullueshme!

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99943 0 484 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 256
  • Përmasat e librit: 140 x 180 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania