Blije këtë produkt
700 Lekë

Tesi dhe java më e çuditshme e jetës sime ( Botuar nga: Dituria në 2021 )

Autori:  Anna Woltz
Përkthyesi:  Agim Doksani

Sytë e saj kanë grimca të praruara yll të bukura. Eshtë me shtatlarta ndër vogëlushet bashkëmoshatare, mban çizme ngjyrëgështenje të lustruara dhe një xhaketë lëkure. Tes ia thonë emrin, gaz e hare rrëzëllen e tëra, ama ndjesë nuk di të kërkoje kurrë. Tani i ka shkrepur në kokë një plan i çartur për të njohur të atin, që nuk e ka takuar kurrë me parë... ndaj dhe per ta vënë në jetë, i kërkon ndihmë Samuelit, që është më i vogël se ajo dhe ka ardhur me familjen për pushime ne ishullin e Tekselit. Një takim i rastësishem, një miqësi që do te zgjasë jetë e mot, nje përballje me përvoja që të ndryshojnë kryekeput. Një roman prekës dhe i paparashikueshëm, që do t'ju hyjë në zemër.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928335999
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 180
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania