Blije këtë produkt
1000 Lekë

Tesi dhe Rrotulluesi i Yjeve ( Botuar nga: Dritan në 2019 )

Autori:  Sinead O'Hart
Përkthyesi:  Ajsela Koka

Tes de Suza nuk është një jetime e zakonshme. Kur një pasanik i panjohur shfaqet në Strehën Ekërbi për të Humbur dhe të Braktisur. me pretendimin se ishte i afërmi saj, Tesi niset për një jetë të re me të. Nuk merr me vete asgjë më shumë se tarantulën e saj, Violetën dhe një pajisje të çuditshme, me të cilën e kishin lënë që foshnje. Po në vend që t'i japë përgjigje për të kaluarën e mistershme të Tesit, shpejt behet e qartë se interesi i kujdestarit të saj për të është pjesë e një plani të tmerrshëm. Këtu vihet në lojë fati i më shumë se një bote dhe i takon Tesit ta ndalë atë burrë...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 184 57 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 363
  • Përmasat e librit: 146 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Sinead O'Hart -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania