Blije këtë produkt
1000 Lekë

Terma humanitaresi fjala bombardim ( Botuar nga: Albas në 2016 )

Autori:  Arlinda Guma

Një nënpunës i një misioni humanitar , në komunitetin afrikan , bëhet rastësisht dëshimtar i një bombardimi , sa tragjik aq edhe grotesk.Ai kërkon të shkruajë një artikull në gazetën "The New York Times" menjëherë pas përfundimit të misionit dhe kthimit në qytetin e tij të lindjes...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-02-776-4
  • Nr. faqe: 290
  • Përmasat e librit: 14 x 20 x 2 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania