Blije këtë produkt
1200 Lekë

Terapi dhe gënjeshtra ( Botuar nga: Morava në 2018 )

Autori:  Irvin David Yalom
Përkthyesi:  Griselda Zaimi

Një roman misterioz marramendës... Yalom sjell në këtë veprër artistike një mjeshtëri autentike të teknikave të psikoterapisë si edhe një gjenialitet për t 'i treguar lexuesit se çfarë shtillet në të vërtetë në kokën e një psikoterapisti teksa ai ose ajo është duke trajtuar dikë. — LOS ANGEL TIMES Një rrëfenjë e koklavitur gazmore... Ky mund të jetë romani më zbavitës dhe më i ndjeshëm i shkruar për psikanalizën. — SAN JOSE, MERCURY TIMES Depërtimi i Yalom-it nëprofesionin e tij është i mprehtë e i pamëshirë, që të sjell në mendje Oliver Sacks-in dhe Stud Turke-in. Ky është një roman për këdo që dëshiron të dijë se si punon me të vërtetë mendja e një psikoterapisti. — SAN FRANCISCO CHRONICLE

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Morava (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 208 72 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 464
  • Përmasat e librit: 139 x 202 x 34 mm

Njihu me Autorin

Irvin David Yalom -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania