Blije këtë produkt
1500 Lekë

Ten Ciao Pin dhe revolucioni kulturor ( Botuar nga: Botimet 55 në 2012 )

Autori:  Ten Rong
Përkthyesi:  Blendi Lami

E bija kujton vitet e vështira. Një libër jo vetëm për Kinën....

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-56-57-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 610
  • Përmasat e librit: 146 x 209 x 42 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania