Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
900 Lekë

Televizioni dhe kultura rinore paranojë televizive ( Botuar nga: Zenit në 2019 )

Autori:  Jan Jagodzinski
Përkthyesi:  Genc Shehu

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Zenit (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-113-97-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 336
  • Përmasat e librit: 150 x 215 x 26 mm

Njihu me Autorin

Jan Jagodzinski -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania