Blije këtë produkt
600 Lekë

Të negociosh si fëmijë - Zgjidhe përbindëshin e vogël brenda vetes që të arrish atë që do. ( Botuar nga: Botimet MAX në 2007 )

Autori:  Bill Adler
Përkthyesi:  Artan Miraka

Fëmijët janë negociatorët më të mirë në botë. TË NEGOCIOSH SI FËMIJË të mëson si t i japësh më tepër energji arsenalit tënd të mjeteve të negocimit, duke përshtatur disa nga strategjitë më klasike, që fëmijët i përdorin rregullisht.nPërmes inteligjencës dhe një humori të rrallë, që do t ju ndihmojë ta zgjidhni shejtanin e vogël që keni brenda vetes, ky libër zbavitës dhe tepër serioz, ju paraqet disa nga taktikat më të frytshme të negocimit.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-37-57-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 180
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania