Blije këtë produkt
1300 Lekë

Të kuptojmë bursën Wall Street ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2010 )

Përkthyesi:  Alfred Cako

Libri të Kuptojmë Bursën ka ndihmuar të gjithë lexuesit e saj, që nga investitorët fillestarë e deri tek veteranët e Wall Street-it, për të kupluar me saktësi se si funksionon tregu dhe sesi të përcaktojnë se çfarë aksionesh të blejnë dhe cilat prej tyre ti shmangin. Ribotimi i përsëritur i këtij libri që ndodhet ne top-sell-ing guidë, është shume i lehtë për tu lexuar, praktik dhe i ndihmon lexuesit të njihen me të rejat e fundit të tregut të Bursës së Wall Street.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99956-816-2-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 392
  • Përmasat e librit: 165 x 235 x 20 mm

Njihu me Autorin

Jeffrey B. Little -

Lucien Rhodes -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania