Blije këtë produkt
700 Lekë

Të kam xhan mami! ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Një libërth i mrekullueshëm, i frymëzuar nga përkushtimi, ngrohtësia dhe dashuria e pakufi e nënës për fëmijën e saj. Përfshihuni edhe ju në botën e dashurisë së nënës, që na kallëzon ky libër magjepsës i cili nuk njeh moshë dhe kohë!

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 999 56 41 795
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 24
  • Përmasat e librit: 240 x 260 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania