Blije këtë produkt
700 Lekë

Të kam xhan babi! ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Një libërth tepër i ndjerë në të cilin lidhja e fortë dhe e patjetërsueshme midis babait dhe fëmijës pohohet me dashuri dhe ëmbëlsi. Ejani pra, dhe mos ngurroni të hyni në faqet e këtij libri të ngrohtë, që të prek në shpirt e të lumturon.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 999 56 41 788
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 24
  • Përmasat e librit: 240 x 260 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania