Blije këtë produkt
790 Lekë

Të jetosh, të dashurosh, të kuptohesh ( Botuar nga: Çabej në 2009 )

Autori:  Leo Buscaglia
Përkthyesi:  Nasi Lera

Në këtë libër tregohet se dashuria mësohet siç do gjë tjetër në jetë. Ajo nuk përkufizohet dot me fjalë, mbi të gjitha është një mënyrë të jetuari dhe të bën të ndihesh gjallë. Në qoftë se e përvetëson këtë koncept në mënyrë sa më të plotë, shpjegon autori, mund të marrësh nga jeta shpërblimin më të çmuar; të jesh vetvetja.

Çmimi: 790 Lekë
Blije këtë produkt
790 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Çabej (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-33-09-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 208
  • Përmasat e librit: 150 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Leo Buscaglia -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania