Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
800 Lekë

Të jetosh më mirë me pak ( Botuar nga: Botart në 2008 )

Përkthyesi:  Piro Andoni

Në librin “Të jetosh më mirë me pak” jepen këshilla dhe sugjerime të vlefshme për të bërë një jetë larg tiranisë së konsumit dhe etjes për të siguruar me çdo kusht mjete materiale. Njihu me idetë dhe përvojën personale të filozofit Fernando Savater, sepse do tu shërbejnë shumë në jetën e përditshme.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2008)
  • Botuar në: 2008
  • ISBN-13: 978-9928-4015-2-6
  • Nr. faqe: 220
  • Përmasat e librit: 150 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

Alicia Arrizabalaga -

Daniel Wagman -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania