Blije këtë produkt
2000 Lekë

Të fuqishmit dhe i plotfuqishmi ( Botuar nga: Fan Noli në 2018 )

Autori:  Madeleine Albright
Përkthyesi:  Ëngjëllushe Shqarri

MADELEINE ALBRIGHT ka shërbyer në postin e Sekretares së Shtetit Amerikan nga viti 1997 deri më 2001. Gjatë karrierës së saj të shquar në qeveri, ka punuar në Këshillin e Sigurise Kombetare dhe si ambasadore e Shteteve të Bashkuara pranë Kombeve të Bashkuara. Ajo është autore e librit më të shitur të New York Times, "Zonja Sekretare. Ajo është themeluese e Grupit "Albright LLC", kryetare e Institutit Kombëtar Demokratik për Marrëdhenie me jashte, dhe profesoreshë e shquar e qendrës Mortara në Shkollën e Shërbimit të Jashtem në Xhorxhtaun. Banon në Uashington D.C. dhe Virxhinia.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-251-17-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 416
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 26 mm

Njihu me Autorin

Madeleine Albright -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania