Blije këtë produkt
1000 Lekë

Të dhana albanologjike 2 ( Botuar nga: Botime Françeskane në 2016 )

Autori:  Át Vinçenc Malaj

Ky libër është një përmbledhje revistash dhe përmban folklor, biblografi dhe histori.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Françeskane (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-97-55-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 332
  • Përmasat e librit: 159 x 234 x 17 mm

Njihu me Autorin

Át Vinçenc Malaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania