Blije këtë produkt
1000 Lekë

Të dëshiroj ( Botuar nga: Dituria në 2008 )

Autori:  Federico Moccia
Përkthyesi:  Lura Baçi

Romani i mëparshëm “Tre metra mbi qiell”, ishte mbyllur me një pyetje të Stepit: "A do të kthehem dot më aty, ku jetojnë vetëm të dashuruarit, tre metra mbi qiell?". Pas dy vjetësh në Nju Jork, Stepi kthehet në Romë. A duhet të përpiqet t’i kthehet një historie dashurie që ishte kaq e bukur dhe e rëndësishme? Apo duhet mbyllur përgjithmonë sepse është e pamundur të rigjesh atë magji të vjetër?

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2008)
  • Botuar në: 2008
  • ISBN-13: 978-99943-46-42-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 456
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 30 mm

Njihu me Autorin

Federico Moccia -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania