Per shkak te situates se Covid-19, porosite jashte Shqiperise jane bllokuar deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to Covid-19 situation, orders for out of Albania have been blocked until a further notice.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
900 Lekë

Të çmuar në sytë e mi ( Botuar nga: Onufri në 2016 )

Autori:  Fatos Tarifa

“Me një eksperiencë njerëzore kozmopolite të pazakontë, të fituar gjatë një jete shumë të pasur me udhëtime e ngjarje, që rrallëkush i ka përjetuar, dhe përgjatë dy trajektoreve të veprimtarisë e të ekspertizës së tij profesionale po aq të pazakontë—në fushën akademike dhe atë diplomatike—Fatos Tarifa na shfaqet në këtë vëllim jo vetëm po aq brilant sa edhe në librat e tij më të mirë, por edhe human, emocionalisht e shpirtërisht i ndjeshëm, siç nuk e kemi parë këtë te shumë autorë të sotëm që shkruajnë e shesin punët e tyre për një lexues gjithnjë e më të pandjeshëm ndaj vlerave humane.”- Arben Lenja.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Onufri (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-186-35-5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 176
  • Përmasat e librit: 137 x 233 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania