Blije këtë produkt
1200 Lekë

Tartaria vol - 1 ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2021 )

Autori:  David Ewing
Përkthyesi:  Ledi Daci

Në këtë libër do të diskutohen shumë sekrete të rëndësishme të Tartarias së Madhe që mbase nuk i keni ditur kurrë dhe ato do mund t'ju trondisin mendjen.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928090881
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 165
  • Përmasat e librit: 140 x 197 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania