Blije këtë produkt
850 Lekë

Superlibri i klasës së parë ( Botuar nga: Botime Pegi në 2021 )

Autori:  Grup autoresh

Superlibri i klasës së parë përmban ushtrime të larmishme, teste, projekte dhe detyra portofoli, të cilat trajtojnë në një mënyrë të re njohuritë e marra në shkollë, në lëndët: Abetare, Matematikë, Dituri natyre, Edukim për shoqërinë dhe Gjuhë angleze.

Çmimi: 850 Lekë
Blije këtë produkt
850 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928310903
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 222
  • Përmasat e librit: 208 x 280 x 12 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania