Blije këtë produkt
690 Lekë

Superaventurat e Elenës 2: Tokio Pop ( Botuar nga: Argeta LMG në 2019 )

Autori:  Philip Osbourne
Përkthyesi:  Elona Zeraliu

Elena është motra njëmbëdhjetë vjeçare e Filit (protagonist i serisë së suksesshme “Ditari i djaloshit Nerd”), por është e kundërta e vëllait të saj të ngathët: është supër e organizuar dhe këmbngulëse. Në këtë aventurë, ajo shkon në Tokio për t’i prezantuar botës “Kufjet Dyshe” që do të ndryshojnë botën e muzikës. Si gjithmonë, mikeshat e saj të zemrës, Shania, Sheri dhe Sereniti e ndjekin pët të zbuluar se kush i ka grabitur kufjet, si dhe për ta ndihmuar t’i bëjë ballë planeve të kushëririt të saj të lig, Rufusit. A do e gjejnë vajzat fajtorin? Një histori plot emocione të bukura dhe të papritura.

Çmimi: 690 Lekë
Blije këtë produkt
690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 303 10 3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 138 x 208 x 15 mm

Njihu me Autorin

Philip Osbourne -

Autori bestseller i botuar në 40 vende të botës. Philip Osbourne ka lindur në Portsmouth, NH. Prej shumë vitesh i përkushtohet skenarëve të filmave dhe librave vizatimorë për tregun arnerikan (mes tyre Jenna me Jim Fern dhe Joe Rubenstein, me kolonë zanore të Paul di Anno, pjestar të grupit Iron Malden), ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania