Blije këtë produkt
690 Lekë

Superaventurat e Elenës ( Botuar nga: Argeta LMG në 2019 )

Autori:  Philip Osbourne
Përkthyesi:  Elona Zeraliu

Elena është motra njëmbëdhjetë vjeçare e Filit (protagonist i serisë së suksesshme “Ditari i djaloshit Nerd”), por është e kundërta e vëllait të saj të ngathët: është supër e organizuar, këmbngulëse dhe pëlqen çmendurisht këngëtaren Lady Vaga dhe është shumë e dhënë pas rrjeteve sociale. Edhe shoqet e saj të ngushta, Shania, Sheri dhe Sereniti, janë fanse të fiksuara ta popstarit. Pra, imagjinoni gëzimin e tyre kur Elena i përfshin në hetimet mbi vjedhjen misterioze të CD-së së re e të shmëpritur të Lady Vagas... Në këtë vrap të shfrenuar kundër kohës, hetueset e vogla duhet të angazhohen jo vetëm të gjejnë fajtorin (a do ia dalin?), por edhe të përballojnë frikërat e tyre duke u ndierë në përfundim të historisë, shoqe më shumë se kurrë.

Çmimi: 690 Lekë
Blije këtë produkt
690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 192 89 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 14 mm

Njihu me Autorin

Philip Osbourne -

Autori bestseller i botuar në 40 vende të botës. Philip Osbourne ka lindur në Portsmouth, NH. Prej shumë vitesh i përkushtohet skenarëve të filmave dhe librave vizatimorë për tregun arnerikan (mes tyre Jenna me Jim Fern dhe Joe Rubenstein, me kolonë zanore të Paul di Anno, pjestar të grupit Iron Malden), ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania